livemarks

Święto Niepodległości obchodzone w Mędrzechowie.

         11 listopad - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOSCI, dzień w którym przed 99.laty Polska po 123 latach zaborów stała się Państwem niepodległym, Państwem, które wróciło na mapy świata. My - obecnie żyjący możemy z wielkim szacunkiem i dumą odnieść się do znaczenia tego wydarzenia dla Polski i Polaków wtedy w roku 1918, jak również na przestrzeni tych dziewięćdziesięciu dziewięciu lat.

Pamiętając o tych historycznych wydarzeniach - mieszkańcy naszej gminy mogli uczestniczyć w uroczystościach niepodległościowych zorganizowanych przez Samorząd Gminy Mędrzechów. Oddano hołd wszystkim tym, którzy walczyli za naszą wolność, a przede wszystkim tym, którzy za tę wolność oddali swoje życie.
Patriotyczno - religijne uroczystości rozpoczęły się w Kościele Parafialnym w Mędrzechowie koncertem Gminnej Orkiestry Dętej z Woli Mędrzechowskiej. Wspaniała wiązanka pieśni patriotycznych, adekwatnych do powagi i charakteru święta, porywały za serca licznie zgromadzonych słuchaczy i wprowadzały historyczny nastrój.

Czytaj więcej: Święto Niepodległości obchodzone w Mędrzechowie.

Nabór na stanowisko Pracownik Socjalny

Nabór na stanowisko Pracownik Socjalny
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mędrzechowie
Ogłasza Nabór Na Stanowisko: Pracownika Socjalnego

I Przedmiot naboru

1.    Stanowisko: pracownik socjalny
2.    Wymiar czasu pracy: ½  etatu
3.    Miejsce wykonywania pracy: GOPS Mędrzechów, teren gminy Mędrzechów
4.    Stanowisko pracy związane z pracą przy komputerze, obsługą interesantów bezpośrednio, telefonicznie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, i praca  na terenie Gminy Mędrzechów.
5.    Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę.

Czytaj więcej: Nabór na stanowisko Pracownik Socjalny

Jesień w Przedszkolu w Grądach

4 Wrzesień 2017 - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego – Już tradycyjnie ,w tym dniu, dzieci złożyły kwiaty i zapaliły znicze pod pomnikiem poległych w I i II wojnie światowej oraz krótką modlitwą uczciły pamięć poległych.
jesien 3 20171106 1870613166

Czytaj więcej: Jesień w Przedszkolu w Grądach