livemarks

Weź udział w projekcie „Proaktywni na plus”

fundusze

NIE MASZ PRACY?
JESTEŚ OSOBĄ W WIEKU 30 LAT I WIĘCEJ ?

Zwiększ swoje szanse na zatrudnienie!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!!

Weź udział w projekcie „Proaktywni na plus”

Na terenie miasta Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego rusza nabór do już ostatniej dziesiątej edycji projektu „Proaktywni na plus”.
Projekt jest wsparciem dla osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację uczestników do projektu. Spotkania odbywać się będą w Tarnowie na ul. Krakowskiej 11a III piętro.

Udział w projekcie „Proaktywni na plus” jest całkowicie BEZPŁATNY.

Czytaj więcej: Weź udział w projekcie „Proaktywni na plus”

Spotkanie informacyjne i szkolenie nabór 1/2019

perly ponidzia

Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” informuje, iż w związku z ogłoszeniem nr 1/2019
o naborze wniosków w terminie od 07 listopada 2019r. do 21 listopada 2019r. o udzielenie wsparcia w ramach przedsięwzięcia 1.1.6 Tworzenie nowych podmiotów gospodarczych, na obszarze objętym LSR odbędą się spotkania informacyjne oraz szkolenia dla potencjalnych beneficjentów.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców z terenu Gminy Mędrzechów zainteresowanych możliwością pozyskania środków finansowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, Działanie 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, Poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność do udziału w spotkaniu informacyjnym i szkoleniu.

Czytaj więcej: Spotkanie informacyjne i szkolenie nabór 1/2019

Święto Niepodległości obchodzone w Mędrzechowie.

Pamiętając o historycznych wydarzeniach sprzed 101 lat - mieszkańcy naszej gminy mogli uczestniczyć w niepodległościowych uroczystościach zorganizowanych przez Samorząd Gminy Mędrzechów . Podczas obchodów Narodowego Święta Niepodległości - 11 listopada oddano hołd wszystkim tym , którzy walczyli za naszą wolność, a przede wszystkim tym , którzy za tę wolność oddali swoje życie .

Uroczysty przemarszem pochodu patriotycznego prowadzonego przez Gminną Orkiestrę Dętą z Woli Mędrzechowskiej spod Urzędu Gminy do Kościoła Parafialnego w Mędrzechowie był pierwszym akcentem naszego wspólnego świętowania.

Patriotyczno - religijne uroczystości rozpoczęły się w Kościele Parafialnym w Mędrzechowie koncertem pieśni patriotycznych w wykonaniu Klubu Seniora „ Pozytywnie Zakręceni” oraz koncertem Gminnej Orkiestry Dętej z Woli Mędrzechowskiej pod batutą Andrzeja Komorowskiego. Wspaniała wiązanka pieśni patriotycznych , adekwatnych do powagi i charakteru święta , porywały za serca licznie zgromadzonych słuchaczy i wprowadzały historyczny nastrój.

Czytaj więcej: Święto Niepodległości obchodzone w Mędrzechowie.

Zakończyły się rozgrywki dzieci

Zakończyły się rozgrywki dla dzieci trenujących piłkę nożną w Mędrzechowie. W okresie letnio-jesiennym drużyny wystąpiły w wielu meczach ligowych i turniejach. Naszą Gminę reprezentowali młodzi piłkarze podzieleni na cztery grupy: skrzaty, żaki, młodziki i trampkarze. W najbliższym czasie wystartują halowe rozgrywki.
 
Więcej na temat sportu w Mędrzechowie przeczytać można na stronie www.lzsmedrzechow.pl

Czytaj więcej: Zakończyły się rozgrywki dzieci