Jakość powietrza

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj 30

Wczoraj 155

W tym tygodniu 621

W tym miesiącu 1687

Wszystkich odwiedzin 317319

livemarks

Deklaracja dostępności cyfrowej

Urząd Gminy w Mędrzechowie zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony podmiotowej www.medrzechow.net zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony podmiotowej www.medrzechow.net
 

Dane teleadresowe jednostki:


Urząd Gminy w Mędrzechowie

Mędrzechów 434

33-221 Mędrzechów

tel. 146437195
fax. 146442430
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 871-10-10-729
REGON 001002509
ePUAP UGMedrz
 
Data publikacji strony internetowej: 2006-07-10
 
Data ostatniej istotnej aktualizacji: 2020-07-10
 
Strona podmiotowa www.medrzechow.net jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej:
Zamieszczone na stronie www.medrzechow.net, w postaci artykułów lub załączników, nie są dostępne cyfrowo w całości.
 
Ułatwienia na stronie podmiotowej:
 
Strona podmiotowa www.medrzechow.net posiada następujące ułatwienia:
 
podwyższony kontrast (czarne tło, żółte litery)
możliwość powiększenia wielkości liter na stronie
 
Deklarację sporządzono dnia 2020-09-25
 
Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Gminy w Mędrzechowie.
 
Skróty klawiaturowe:
 
Na stronie internetowej można używać standardowych skrótów klawiaturowych przeglądarki.
 

Informacje zwrotne i dane kontaktowe:

Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: 

Arkadiusz Trębaczewski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 146442428

Procedura wnioskowo-skargowa
 
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych każdy ma prawo wystąpić do podmiotu publicznego z żądaniem udostępnienia cyfrowego wskazanej strony internetowej, aplikacji mobilnej lub ich elementów, ewentualnie zapewnienia dostępu alternatywnego, na warunkach określonych w ustawie. W przypadku odmowy wnoszący żądanie możne złożyć skargę z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego, a także powiadomić Rzecznika Praw Obywatelskich: www.rpo.gov.pl
 
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności architektonicznej

Edward Kmiecik

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 146442419

 

Dostępność architektoniczna:

Siedziba Urzędu Gminy Mędrzechów spełnia minimalne wymagania zgodne z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
W zakresie dostępności informacyjno-komunikacyjnej:
zapewnienie komunikacji z Urzędem na wniosek osoby ze szczególnymi potrzebami w formie określonej w tym wniosku - pracownik schodzi do klienta po zawiadomieniu przez osobę wnioskującą o konieczności obsługi klienta z niepełnosprawnością ruchową w pomieszczeniu zlokalizowanym przy wejściu do budynku.
Brak jest możliwości skorzystania z tłumacza polskiego języka migowego na miejscu oraz brak zainstalowanego wideo tłumacza, który umożliwia swobodną i bezpośrednią komunikację osoby niesłyszącej z pracownikami za pośrednictwem tłumacza polskiego języka migowego.