livemarks

Mieszkańcy Gminy Mędrzechów w Nawojowej - 9 września 2017r.

Mieszkańcy naszej gminy mieli okazję odwiedzić w sobotę 9 września br. Nawojową i uczestniczyć w XXVII Międzynarodowej Wystawie Rolniczej „AGROPROMOCJA 2017”. Impreza organizowana jest przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Małopolskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego przy współorganizacji Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, Gminy Nawojowa, Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Nawojowej, Małopolskiej Izby Rolniczej.

Swoje stoiska prezentowało ponad 340 wystawców z wielu branż: rolniczej, ogrodniczej, mechanizacyjnej, agroturystycznej i ochrony środowiska, a także budowlanej, rzemieślniczej samochodowej oraz instytucje świadczące usługi doradcze i ubezpieczeniowe.
Naprawdę było co oglądać. Nasi mieszkańcy mieli okazje zapoznać się z szeregiem nowości z dziedziny rolnictwa, ogrodnictwa, rzemiosła, motoryzacji, mechanizacji i innych.
Można było nawiązać kontakty handlowe, zdobyć informację o wielu producentach i zakupić wiele fajnych rzeczy.
Dorodne owoce, warzywa, oscypki, bryndza podhalańska, kiełbaski wiejskie, obwarzanek krakowski i wiele innych - cieszyły się dużym powodzeniem i nieżle smakowały.   Każdy uczestnik naszej wycieczki mógł znaleźć coś dla siebie.
Dobra pogoda sprzyjała zwiedzaniu całej wystawy.
Można było pożytecznie i miło spędzić czas.