Jakość powietrza

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj 104

Wczoraj 146

W tym tygodniu 104

W tym miesiącu 2369

Wszystkich odwiedzin 314031

livemarks

Turniej piłkarski „ O Puchar Wójta Gminy Mędrzechów” - rozstrzygnięty.

W sobotnie popołudnie 9 lipca br. na mędrzechowskim stadionie nie zbrakło sportowej rywalizacji i wielu wrażeń. Trzy drużyny piłkarskie z naszej gminy walczyły o „Puchar Wójta Gminy Mędrzechów”.

Mecze tych drużyn zostały poprzedzone zmaganiami najmłodszych piłkarzy , którzy mogli zaprezentować swoje umiejętności piłkarski uczestnicząc w „ Mini turnieju piłkarskim dla dzieci ze Szkółki Piłkarskiej LZS Mędrzechów”.

Po zaciętych rozgrywkach ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

Zwycięzcą turnieju podobnie jak w roku ubiegłym została drużyna AVA Grądy , drugie miejsce LZS Wójcina , a trzecie LZS Mędrzechów.

Wójt Gminy Krzysztof Korzec wspólnie z Posłanką na Sejm RP Anną Pieczarką , Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem i Wicestarostą Krzysztofem Brykiem - wręczyli zawodnikom puchary, medale i dyplomy oraz przekazali gratulacje i podziękowania za udział w turnieju i sportową rywalizację.

Podczas całego turnieju licznie zgromadzeni kibice dopingowali zawodników . Można było skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji .

Przejażdżki konne, dmuchańce, grill, pokazy strażackie i inne atrakcje cieszyły się wielkim powodzeniem zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Była okazja do miłego spędzenia czasu, a piękna pogoda sprzyjała zarówno uczestnikom jak i organizatorom imprezy.

Galeria