livemarks

Przywitanie lata w Grądach

Lato w tym roku przywitało nas upałami, ale nie mniej gorąca i sympatyczna atmosfera panowała na pikniku integracyjnym w Grądach zorganizowanym na przywitanie lata i wakacji. Impreza odbyła się w dniu 25 czerwca br. w Grądach na palcu obok remizy i domu ludowego. Inicjatorem pomysłu była pani sołtys Edyta Jurczyk, ale w zorganizowanie imprezy zaangażowanych było wiele osób z Koła Gospodyń Wiejskich i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Było wiele atrakcji. Dzieci mogły do woli korzystać z dmuchanych zjeżdżalni, szlifować swoje talenty malarskie na specjalnie przygotowanych sztalugach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki gokartami, a bańki mydlane pięknie mieniące się w słońcu, przyciągały zarówno dzieci jak i ich mamy. Przygotowane gry i zabawy wprowadzały w dobry nastrój naszych milusińskich. Młodzież prowadziła rozgrywki w siatkówce.

Nie zbrakło także pysznych przekąsek, ciast i napojów przygotowanych przez Panie z KGW.

Panowie z dużym powodzeniem serwowali kiełbaski z grilla i specjalnie przygotowaną potrawę z kociołka gotowanego na ognisku.

W imprezie oprócz mieszkańców Grądów i okolicznych miejscowości uczestniczyli także nasi goście z Ukrainy przebywający aktualnie w Kupieninie.

Piękna pogoda sprzyjała zarówno organizatorom jak i uczestnikom wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zorganizowanie imprezy, a uczestnikom za udział i dobrą atmosferę.

Galeria