livemarks

Koła Gospodyń Wiejskich z naszej gminy w promocji szczepień przeciw COVID-19

Koła Gospodyń Wiejskich z naszej Gminy bardzo aktywne włączyły się w promocję szczepień przeciw COVID-19. Podczas czterech festynów zorganizowanych przez Panie z KGW Woli Mędrzechowskiej, Grądów i Wójciny można było zaszczepić się w mobilnym punkcie szczepień oraz skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przy tej okazji.

O festynach w dniu 15 sierpnia 2021 r. w Woli Mędrzechowskiej oraz 5 września 2021r. w Grądach pisaliśmy we wcześniejszych artykułach.

Ostatnimi wydarzeniami z tego cyklu były festyny zorganizowane w dniu 19 września 2021 r. przez KGW w Wójcinie oraz w dniu 25 września 2021 przez KGW w Grądach.

Z możliwości zaszczepienia się skorzystało kilkanaście osób , a wszyscy uczestnicy imprez mogli korzystać z wielu atrakcji , jak degustacji potraw przygotowanych przez nasze Panie, można było podziwiać wystawę rękodzieła miejscowych artystów , upiec kiełbaski przy ognisku , dzieci mogły do woli korzystać z placów zabaw . Była okazja do miłego spędzenia czasu , a także zadbania o zdrowie swoje i innych poprzez skorzystanie z możliwości zaszczepienia się.

Festyny zorganizowane zostały przy wykorzystaniu dotacji dla Kół Gospodyń Wiejskich na organizacje tego typu przedsięwzięć.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizacje festynów. Cieszy nas tak wysoka aktywność naszych Pań i liczymy na dalszą bardzo dobrą współpracę w organizacji podobnych wydarzeń.

Galeria Festyn w Grądach

Galeria Festyn w Wójcinie

szczepimysiekgw