Złote Gody - par małżeńskich w Mędrzechowie

30 września br. - 8 par małżeńskich z naszej gminy obchodziło swój złoty jubileusz. Przeżyli razem 50 lat. Z tej okazji w Urzędzie Gminy w Mędrzechowie zorganizowana została uroczystość , podczas której zacni jubilaci odznaczeni zostali medalami za długoletnie pożycie małżeńskie , nadane im przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę . Uhonorowani zostali również listami gratulacyjnymi i pięknymi bukietami kwiatów. Medale i listy gratulacyjne wręczył wójt naszej gminy Krzysztof Korzec w asyście Przewodniczącej Rady Gminy - Barbary Brożek oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Renaty Pezdek.

Wszyscy skierowali do par małżeńskich gratulacje , podziękowania i życzenia . Padały piękne słowa o wzajemnej miłości , szacunku , odpowiedzialności . Podkreślano jak wielkie znaczenie dla naszego życia społecznego ma rodzina a w szczególności dla wychowania przyszłych pokoleń.

Złote Gody obchodzili :

P. Barbara i Józef Ciężkowscy
P. Janina i Stanisław Korzec
P. Zofia i Henryk Kaczówka
P. Krystyna i Stanisław Nadolscy
P. Genowefa i Kazimierz Światłowscy
P. Krystyna i Ludwik Topór
P. Ewa i Krzysztof Wróbel

oraz P. Marianna i Władysław Sztorc, którzy z przyczyn obiektywnych nie mogli uczestniczyć w uroczystości.

Wszystkim złotym jubilatom jeszcze raz składamy gratulacje i najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wielu kolejnych lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu wzajemnej miłości i poszanowaniu.

Galeria