Jakość powietrza

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj 18

Wczoraj 155

W tym tygodniu 609

W tym miesiącu 1675

Wszystkich odwiedzin 317307

livemarks

Kolejne pieniądze na zakup laptopów do nauki zdalnej.

15 marca 2021 r. z rąk Marty Malec-Lech - Członka Zarządu Województwa małopolskiego Wójt naszej gminy Krzysztof Korzec odebrał promesę w wysokości 49 999,99 złotych na zakup sprzętu komputerowego do nauki zdalnej dla uczniów z Gminy Mędrzechów.

Wręczenie promes odbyło się w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Pieniądze pochodzą z Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej – Pakiet Edukacyjny.

Za otrzymaną dotację zakupione będą laptopy , które zostaną przekazane naszym uczniom.

Trwająca nadal epidemia wymusza konieczność nauki zdalnej , dlatego sprzęt ten będzie bardzo pomocny.

Należy podkreślić , że jest to już trzecia dotacja z przeznaczeniem na zakup sprzętu do nauki zdalnej. Do tej pory na ten cel Gmina Mędrzechów przeznaczyła kwotę 100 tys. złotych również w całości pochodzącą z pozyskanej dotacji.

Galeria