livemarks

Mobilna pracownia dla Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mędrzechowie!

Dnia 10 października 2019r. w Urzędzie Marszałkowskim na uroczystej gali Dyrektor Szkoły Pani Anna Jurek odebrała z rąk Wicemarszałka Łukasz Smółki oraz Tomasza Tomali, szefa gabinetu politycznego ministra infrastruktury dyplom laureata konkursu #OSEWyzwanie. Nasza szkoła znalazła się wśród 68 małopolskich szkół i jest jedną z 3 szkół powiatu dąbrowskiego, które otrzymają pracownię mobilną składającą się z 16 laptopów. Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu 764 nagród w całej Polsce. O wygranej decydowała liczba uzyskanych punktów, na które składało się:

  • zgłoszenie szkoły do projektu OSE oraz programu mLegitymacja szkolna,
  • przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart szkoła”,
  • przystąpienie do programów OSE Hero i CodeWeek.

W konkursie plastycznym reprezentowała naszą szkołę praca wykonana przez Alessię Kozicką z klasy VIb.

Konkurs #OSEWyzwanie był realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji w ramach programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), dający szkołom dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego Internetu.

Galeria