livemarks

Dofinansowanie dla KGW Mędrzechów

fioStowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Mędrzechowie, ma przyjemność poinformować, że projekt pod tytułem ?wyposażenie pomieszczenia kuchennego w Domu Ludowym w Mędrzechowie poprzez zakup i montaż dwóch kuchenek gazowych" złożony do konkursu grantowego w ramach ?FIO - Małopolska Lokalnie" w edycji 2015 :
otrzymał dofinansowanie na kwotę 3800,00 zł .
Projekt obejmuje zakup 2 kuchenek gazowych do pomieszczenia kuchennego w Domu Ludowym w Mędrzechowie, ich montaż oraz przystosowanie instalacji eklektycznej niezbędne do ich użytkowania.
Przedsięwzięcie realizowane jest w okresie od 15 czerwca 2015 do 31 sierpnia 2015 przy współpracy ze Stowarzyszeniem Forum Oświatowe ?Klucze", będącym operatorem działań.

 

Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - Małopolska Lokalnie jest programem wsparcia skierowanym do młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych działających na terenie województwa małopolskiego. Powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS oraz Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia.

Skan 00