livemarks

Festyn rodzinny w Mędrzechowie

mindzienrodzinyW piękny słoneczny dzień 31 maja , w Publicznym Przedszkolu w Mędrzechowie odbył się coroczny festyn rodzinny pod hasłem ? Święto Rodziny". Przedszkolaki przyprowadziły swoich rodziców , by wspólnie, wesoło spędzić niedzielne popołudnie.Celem imprezy było zacieśnienie więzi między pracownikami przedszkola, rodzicami i dziećmi by lepiej się poznać, bawić i bardziej polubić. Zgromadzonych rodziców, dzieci, gości powitała pani dyrektor Przedszkola Danuta Kania życząc wszystkim udanej zabawy. Po otwarciu nastąpiła część artystyczna w wykonaniu dzieci z poszczególnych grup- tańce , piosenki, wierszyki, scenki darmowe. Życzeń było bardzo dużo z serca dzieci płynących. Występy dzieci bardzo się podobały.

Największymi atrakcjami dla dzieci była zjeżdżalnia, trampolina, wata cukrowa,
? pop-corn", malowanie twarzy, dmuchane baloniki, stroje z bajek. Przez cały czas trwania festynu towarzyszyły nam popularne piosenki w wykonaniu Pawła Dynaka.
W czasie trwania festynu czynny był bufet gdzie serwowano : kiełbaski z grilla, ciasto, napoje , lody, przygotowane przez rodziców.
Festyn zakończył się pełnym sukcesem, umocniła się więź rodzinna z dziećmi, rodziców z przedszkolem. I nie nasza olbrzymia praca jest najważniejsza, ale to, że udało się podczas przygotowań do festynu i wspólnej zabawy zorganizować i zintegrować dzieci, rodziców, pracowników przedszkola oraz lokalne środowisko Mędrzechowa.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, sponsorom i wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, życzliwość, zrozumienie i ofiarność w zorganizowaniu festynu.
Festyn wypadł świetnie! Do zobaczenia za rok!

>> Zdjęcia w galerii

{backbutton}