livemarks

Sukcesy drużyny żaków z Mędrzechowa

zakiBardzo dobrze na turniejach piłki nożnej prezentuje się drużyna żaków z Mędrzechowa. Chłopcy w wieku 7, 8 i 9 lat z powodzeniem radzą sobie z rówieśnikami ze szkółek takich miast jak Tarnów, Brzesko czy Dabrowa Tarnowska. W pierwszym turnieju podopieczni trenera Radosława Wolińskiego zajęli drugie miejsce wygrywając z Wolanią Wolą Rzędzińską 2:1 i Iskrą Tarnów 3:0 . Przegrana przytrafiła się tylko z Dąbrovią 1:4. Dodatkowo najlepszym strzelcem tego turnieju został Szymon Tobiasz - zdobywca 5 bramek. Dwa tygodnie później mędrzechowianie znów rywalizowali na orliku w Dabrowie Tarnowskiej gdzie okazali się najlepsi.

W grupie po zwycięstwie 2:1 z Okocimskim Brzesko, remisie 1:1 z Football Academy Dabrowa Tarnowska i porażce 0:1 z Westovią Tarnów zajęli drugie miejsce. W finale znów okazali się lepsi od Okocimskiego Brzesko tym razem po rzutach karnych - 2:1 (w meczu padł remis 1:1). W kolejnym turnieju ligi żaków drużyna LZS Mędrzechów zagra w Brzesku gdzie zmierzy się z: AS Elita Brzesko, Akademia Piłkarska Brzesko i Football Academy Wojnicz.

Skład żaków:

Krzysztof Lekarczyk - Damian Salwa, Szymon Tobiasz, Bartosz Wójtowicz, Miłosz Wójtowicz, Mateusz Jurczyk, Piotr Jurczyk, Kamil Kic, Jakub Kic, Jakub Kozioł, Sebastian Kaczor, Kacper Pikul, Łukasz Bodziony, Daniel Chlastawa.

Trener: Radosław Woliński

Galeria z pierwszego turnieju:http://lzsmedrzechow.web-album.org/album/32671,liga-zakow-1-runda

Galeria z drugiego turnieju: http://lzsmedrzechow.web-album.org/album/32819,turniej-zakow-ii-edycja

{backbutton}