livemarks

Wakacje w Bibliotece

noc w Bibliotece 1 minPodobnie jak w latach ubiegłych Gminna Biblioteka Publiczna w Mędrzechowie zaproponowała wyjątkową formę spędzania wakacji- ?Wakacje w Bibliotece".. Podczas zajęć edukacyjno-manualnych dzieci wykonywały prace plastyczne rożnymi technikami i na różne tematy.
W sierpniu wszyscy chętni brali udział w pracy nad wykonaniem wieńca dożynkowego. Wspólnie spędzone długie godziny w remizie strażackiej kształtowały cierpliwość, były niezwykle kreatywne, dawały radość i satysfakcję. Wieniec Grupy Młodzieżowej Mędrzechów zdobył wyróżnienie na Powiatowych Dożynkach.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się odbywająca się po raz drugi NOC W BIBLIOTECE. Impreza rozpoczęła się w piątek 22 sierpnia o godz. 1800, a zakończyła o 700 rano w sobotę. Jedną z największych atrakcji dla młodych czytelników była możliwość spędzenia czasu poza domem, w śpiworach pomiędzy regałami pełnymi książek. Nie zabrakło również dyskoteki, gier, zabaw i wspólnej lektury. Ponadto cała biblioteka rozkołysała się w takt ulubionych piosenek.
Przeprowadzone spotkania potwierdziły, że wakacje nie muszą być nudne, a odrobina wyobraźni i zaangażowania sprzyja pogłębieniu relacji między młodymi osobami, które otwierają się na świat i innych.

>> Zdjęcia w galerii

{backbutton}