livemarks

Mieszkańcy Gminy Mędrzechów na targach w Nawojowej

DSC02448 min2Stało się już tradycją ,że od kilku lat mieszkańcy naszej Gminy mają okazję zwiedzać targi w Nawojowej . Podobnie było i w tym roku. Każdy mógł wziąć udział w zorganizowanej przez Urząd Gminy wycieczce, której celem było zwiedzanie XXIV edycji Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGROPROMOCJA 2014.
Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 6-7 września 2014 r. Niedzielna piękna pogoda zachęcała do zwiedzania pięknych wystaw i pokazów.

AGROPOROMOCJA jest największą wystawą rolniczą w regionie. Wystawa stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie produkcji rolnej, ekologii, ochrony środowiska, przetwórstwa rolno-spożywczego, ogrodnictwa, nasiennictwa, budownictwa wiejskiego i budynków inwentarskich, środków ochrony roślin i nawozów, pasz, dodatków paszowych, jak również dziedzictwa kulturowego i folkloru małopolskiej wsi oraz żywności produkowanej metodami ekologicznymi. Podczas wystawy swój dorobek, wyroby i usługi zaprezentowało blisko 400 firm z branż rolniczych i około rolniczych.
Uczestnicy wyjazdu mogli cieszyć wzrok wszystkimi atrakcjami przygotowanymi przez organizatorów, degustować lokalne potrawy, nabyć wiele ciekawych artykułów, miło spędzić czas w miłym towarzystwie.

>> Zdjęcia w galerii

{backbutton}