Jakość powietrza

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj 29

Wczoraj 155

W tym tygodniu 620

W tym miesiącu 1686

Wszystkich odwiedzin 317318

livemarks

Sprzęt komputerowy dla uczniów i nauczycieli w ramach programu „Zdalna Szkoła”

cppc naklejka 140x34 v02 drukObecna sytuacja epidemiczna w całym kraju spowodowała , że wiele czynności należy wykonywać zdalnie. W taki też sposób odbywa się nauczanie w naszych szkołach. Aby umożliwić ten tryb nauki wszystkim uczniom - Gmina Mędrzechów przystąpiła do projektu ” Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

laptopy

Za otrzymaną dotację w wysokości 45 000 zł. Gmina zakupiła 20 laptopów wraz z oprogramowaniem . Laptopy niezwłocznie został przekazane szkołom , a Dyrektorzy szkół przekazali ten sprzęt uczniom i nauczycielom .

laptopy2

Jest to sprzęt , który w obecnej sytuacji jest bardzo potrzebny i na pewno ułatwi proces nauczania naszym uczniom i nauczycielom.