livemarks

Gminne zawody IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

puchar tuskaW dniu 11 września 2013 roku na boisku ORLIK 2012 w Mędrzechowie odbyły się gminne liminacje dziewcząt IV Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska. W zawodach wzięły udział uczennice reprezentujące Szkoły Podstawowe z Bolesławia i Mędrzechowa oraz Gimnazjum z Mędrzechowa. Turniej odbył się w dwóch kategoriach wiekowych grupa młodsza rocznik 2002-2003 oraz grupa starsza rocznik 2000-2001.

Zwycięzcą obydwóch kategorii okazały się uczennice z Bolesławia. Tuż za nimi uplasowały się zespoły z Mędrzechowa. Zwycięskie drużyny awansowały do rozgrywek I szczebla eliminacji wojewódzkich. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi koszulkami oraz dyplomami. Należy nadmienić, że, celem organizacji IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA jest promowanie wśród dzieci i młodzieży sportowej aktywności i zasad rywalizacji fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu ?Moje boisko ? ORLIK 2012".
Organizatorami turnieju byli : nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Mędrzechowie Grzegorz Marszałek, Tracz Monika oraz animator Orlika w Mędrzechowie Grzegorz Orszulak.

Zdjęcia w galerii.

{backbutton}