livemarks

Lato w Bibliotece.

wakacjewbiblioteceGminna Biblioteka Publiczna w Mędrzechowie w lipcu i sierpniu zorganizowała dla dzieci ?Wakacje w bibliotece". Spotkania odbywały się trzy razy w tygodniu od godz.1000-1300.
Podczas zajęć powstało wiele prac wyczarowanych za pomocą różnych technik plastycznych m.in. ozdabianie przedmiotów techniką decoupage, malowanie tuszem, tworzenie prac przestrzennych z masy piaskowej. Ponadto uczestnicy zajęć dzięki ?Sieci@kom na w@k@cjach" poznawali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.

Nie zabrakło też dni wypełnionych wspólną zabawą. Niezwykłym przeżyciem dla wszystkich była Noc w Bibliotece. Na to szczególne spotkanie, które rozpoczęło się wieczorem 9 sierpnia, biblioteka przybrała niecodzienny wygląd- przypominała lochy zapomnianego zamczyska, w których nie brakowało duchów i duszków, pająków, nietoperzy i kościotrupów. Na 24 uczestników zabawy czekała upiorna uczta w Karczmie pod Duchem, niesamowite opowieści z dreszczykiem, zabawy integracyjne, spotkanie z Biała Damą. To była pierwsza taka noc w naszej bibliotece, ale na pewno nie ostatnia. Dzieci opuściły nas o godzinie 700 zmęczone, ale uśmiechnięte.
Dziękujemy wszystkich, którzy wzięli udział w tegorocznych zajęciach w naszej Bibliotece.

>> Zdjęcia w galerii