livemarks

System powiadomień SMS dla mieszkańców Gminy Mędrzechów

Dla podniesienia bezpieczeństwa, świadomości i wygody mieszkańców, Urząd Gminy w Mędrzechowie wprowadził nowoczesny system przekazywania ważnych informacji z urzędu i Twojego otoczenia drogą elektroniczną.

Informacje dotrą do Ciebie:           

  • natychmiast
  • bezpłatnie
  • w wybrany przez Ciebie sposób (SMS, e-mail, Facebook, GG)

Dzięki rozwiązaniu jakim jest system powiadomień SMS, będziesz informowany m.in. o:

  • sytuacjach kryzysowych
  • ostrzeżeniach meteorologicznych
  • awariach i przerwach w dostawie prądu i wody

Aktywacja usługi przez internet:

Aby bezpłatnie aktywować usługę powiadomień wejdź na stronę internetową Gminy Mędrzechów, w  panelu po prawej stronie odszukaj modułu ?System powiadomień SMS? i kliknij opcję ?Zapisz się?. Ukaże się okno, w którym z rozwijalnej listy możemy wybrać z jakiej lokalizacji chcemy otrzymywać informacje (możemy wybrać kilka lokalizacji jednocześnie). Następnym krokiem jest wybranie sposobu otrzymywania informacji (zalecamy SMS). Po kliknięciu ?Zapisz się? na podany numer telefonu w celu weryfikacji zostanie wysłany kod, który musimy wprowadzići zatwierdzić na stronie internetowej.

Aktywacja usługi przez wysłanie SMS-a (koszt wysłania SMS-a zgodny z Twoim planem taryfowym)

SMS-a wysyłamy na numer 664-079-964 w treści wpisując kod odpowiadający miejscowości, dla której informacje chcemy otrzymywać.

Kody dla poszczególnych miejscowości:

lp

Miejscowość

Kod

1

Mędrzechów

UGMED.1

2

Wola Mędrzechowska

UGMED.2

3

Grądy

UGMED.3

4

Wólka Grądzka

UGMED.4

5

Kupienin

UGMED.5

6

Wójcina

UGMED.6

7

Odmęt

UGMED.7

W przypadku pytań lub problemów z zapisaniem się do usługi prosimy kontaktować się na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* Zapisując się wyrażasz zgodę na przekazanie Twoich danych kontaktowych Gminie Mędrzechów w sytuacji zmiany dostawcy usługi powiadamiania mieszkańców

{backbutton}