livemarks

Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

turniejMDP23 lutego 2013 roku w Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Powiatowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w koszykówce. 

W zawodach uczestniczyły drużyny z gmin: Dąbrowa Tarnowska, Mędrzechów, Olesno i Szczucin. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych 12-15 lat oraz 16-18 lat, z podziałem na drużyny chłopców i dziewcząt.

Organizatorem turnieju był Zarząd Powiatowy Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Dąbrowie Tarnowskiej, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej. Sędziami zawodów byli Mateusz Kabat i Bartosz Dudek.

W konkurencji dziewcząt od 12 do 15 lat pierwsze miejsce zajęła drużyna z Olesna, drugie miejsce drużyna ze Smęgorzowa, a trzecia ze Szczucina. W konkurencji chłopców od 12 do 15 lat pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szczucina, drugie miejsce z Mędrzechowa, trzecie Olesno i czwarte Smęgorzów. W kategorii chłopców w wieku od 16 do 18 lat pierwsze miejsce zajął Szczucin a drugie Olesno.

>> Zobacz zdjęcia w galerii

źródło: e-Kurier Dąbrowski

{backbutton}