livemarks

Świąteczno-Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę 29 Grudnia aż 70 zawodników przyjechało do Mędrzechowa by zagrać w świąteczno-noworocznym turnieju tenisa stołowego. W kategorii amator wygrał Grzegorz Winkler z Wojnicza, natomiast w kategorii zrzeszeni triumfował Jacek Gratkowski (Siemacha Kraków). Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów - sekcja tenisa stołowego LZS Solidarni Mędrzechów. Zawody sędziował Stanisław Dąbroś.
Kategoria: Amatorzy
1. Winkler Grzegorz - Wojnicz
2. Kochanowicz Zbigniew - Sandomierz
3. Bulzak Jan – Świniarsko
4. Maduzia Leszek – Strzegocice
5. Kos Paweł – Sandomierz
6. Tetla Tomasz – Stalowa Wola
7-8
Stawarz Janusz – Tarnów
Bednarz Jacek – Stalowa Wola
9-12
Kasprzak Artur
Moryl Sławomir – Wola Żelichowska
Stoszko Artur – Wierzchosławice
Łuszcz Mirosław – Małec
13-16
Kasprzyk Adrian – Tarnów
Myśliński Stanisław – Wola Żelichowska
Stoszko Marek – Wierzchosławice
Szumilas Władysław – Ujście Jezuickie
17-24
Machula Roman – Sandomierz
Pabian Grzegorz – Wierzchosławice
Kowal Łukasz – Ujście Jezuickie
Rachmaciej Szymon – Kuzie
Winkler Paweł - Wojnicz
Bochenek Wojciech – Tarnów
Piłat Dominik – Małec
Sroczyński Józef – Dębica
25-32
Machnik Paweł – Małec
Bednarz Piotr – Wola Żelichowska
Hetman Damian – Podlipie
Kochanowicz Bartłomiej
Kochanowicz Paweł
Przeklasa Wojciech – Pawęzów
Krzywak Stanisław – Wierzchosławice
Kochanowicz Dawid
33-37
Skóra Kamil
Janowiec Tomasz – Wola Żelichowska
Kądzielawa Mariusz – Olesno
Wróbel Piotr - Tuchów
Zimowski Mateusz - Mędrzechów
 
Kategoria: Zrzeszeni
1. Gratkowski Jacek – Siemacha Kraków
2. Zając Paweł - UKS Dębowiec
3. Sroczyński Mateusz – UKS Kępa Dębica
4. Andreasik Kazimierz – Brzostowianka
5. Bara Dariusz - UKS Dębowiec
6. Wilisowski Adrian - Brzostowianka
7-8
Pasek Adrian - KS Start Nowy Sącz
Wilk Andrzej – UKS Leżajsk
9-12
Szczepański Andrzej – UKS Sokół Żabno
Woliński Zenon – Solidarni Mędrzechów
Jasielski Marek – LUKS Skrzyszów
Skrzypek Grzegorz - Polonia Wilczkowice
13-16
Piekarczyk Adam – Brzostowianka
Pasek Kamil - KS Start Nowy Sącz
Piątek Józef – Brzostowianka
Prokuski Józef – Brzostowianka
17-24
Hazik Jakub – TG Sokół Brzesko
Kochanowicz Bartłomiej
Kornaś Bartłomiej – Gulon Zakliczyn
Woliński Radosław – Solidarni Mędrzechów
Tobiasz Andrzej – Solidarni Mędrzechów
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Szajnik Jacek – Dynów
Benedyk Karol – Dynów
25-28
Czupryna Andrzej – Solidarni Mędrzechów
Karnas Dariusz – Dynów
Podsiadło Robert – Tarnobrzeg
Bober Franciszek – Domaradz
29-32
Zieliński Andrzej - Polonia Wilczkowice
Rusek Andrzej – Solidarni Mędrzechów
Sławski Krzysztof – Spin Jasło
Delikat Andrzej – Sandomierz - Tarnobrzeg