livemarks

VII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego.

W dniu 18 lutego 2018r. w Mędrzechowie odbył się VII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Zawody rozegrano  w dwóch kategoriach: amatorskiej oraz dla zawodników zrzeszonych w PZTS.
 
ORGANIZATORZY:
- Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej
- Sekcja Tenisa Stołowego Stowarzyszenia LZS Gminy Mędrzechów
- Urząd Gminy Mędrzechów

Patronat honorowy:
Tadeusz Kwiatkowski - Starostwa Powiatu Dąbrowskiego

Nagrody dla najlepszych pięciu zawodników w obu kategoriach wręczała Barbara Pobiegło - przewodnicząca Rady Powiatu. Turniej sędziowali: Stanisław Dąbroś oraz Zenon Woliński.  
KOŃCOWE WYNIKI:
Amatorzy:
1. Bulzak Jan - Świniarsko
2. Łuszcz Mirosław - Małec
3. Maduzia Leszek - Strzegocice
4. Bochenek Wojciech - Tarnów
5. Winkler Grzegorz - Wojnicz
6. Przeździk Marcin - Więcławice
7.-8. Dąbroś Józef - Borusowa
Gielarowski Mariusz - Łęki Dolne
9.-12. Michałek Jacek - Zakrzów
Iwankiewicz Walery - Wierzchosławice
Łuszcz Adam - Małec
Stańczyk Leszek- Pogórska Wola
13.-16. Michałek Witold - Zakrzów
Piróg Krzysztof - Rzeszów
Pyzik Stanisław - Biecz
Soprych Stanisław - Pogórska Wola
17.-24. Dąbroś Jan - Borusowa
Krawiec Kamil - Mędrzechów
Piłat Dominik - Małec
Głuszek Krzysztof - Dolany
Boryczka Grzegorz - Łękawka
Głuszek Dominik - Dolany
Zimowski Mateusz - Mędrzechów
Płaczek Radosław - Małec
25.-28. Piłat Radosław - Małec
Winkler Vanessa - Wojnicz
Natkaniec Łukasz - Tarnów
Marzec Mateusz - Olesno
29.-32. Piękosz Natalia - Rzezawa
Ostrowski Artur - Mikołajowice
Sitko Patryk - Małec
Głuszek Błażej- Dolany

Zrzeszeni w PZTS:
1. Lis Daniel - UKS Villa Verde Olesno
2. Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno
3. Pushkarov Konstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
4. Błocho Przemysław - UKS Villa Verde Olesno
5. Malik Mateusz - Keżmarok
6. Nowak Marcin - SWAL Bogdański Grybów
7.-8. Bara Dariusz - UKS Dębowiec
Wilk Paweł - SWAL Bogdański Grybów
9.-12. Wilisowski Adrian - Brzostowianka Brzostek
Zając Paweł - UKS Dębowiec
Mól Marcin - SWAL Bogdański Grybów
Gajewski Dominik - LZS Mędrzechów
13.-16. Bardon Piotr - UKS Gulon Zakliczyn
Urban Mariusz - SWAL Bogdański Grybów
Główczyk Jan - SWAL Bogdański Grybów
Jastrzębski Dawid - LZS Mędrzechów
17.-24. Szczepański Dominik - UKS Gulon Zakliczyn
Błocho Zdzisław - UKS Villa Verde Olesno
Mróz Jakub - UKS Gulon Zakliczyn
Hełmecki Szymon - UKS Gulon Zakliczyn
Florek Sławomir - UKS Villa Verde Olesno
Opioła Tomasz - LZS Mędrzechów
Piękosz Wacław - TG Sokół Brzesko
Szczepański Andrzej - LZS Mędrzechów
25.-32. Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
Tobiasz Andrzej - LZS Mędrzechów
Luha Peter - Kraków
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Jedynak Damian - Polonia Wilczkowice
Pasek Kamil - KS Start Nowy Sącz
Pasek Adrian - KS Start Nowy Sącz
Staniszewski Krzysztof - UKS Magnum Koźmice Wielkie
33.-37. Krzywak Stanisław - UKS SP 1 Tarnów
Piękosz Jakub - TG Sokół Brzesko
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
Michalec Kazimierz - LKS Binarowa
Ząbkowski Mirosław - LZS Mędrzechów
38.-42. Nowak Dawid - TG Sokół Brzesko
Kocoł Piotr - UKS SP 1 Tarnów
Kocoł Bartłomiej - UKS SP 1 Tarnów
Zieliński Andrzej - Polonia Wilczkowice
Pietrzyk Marcin - KS Podwawelski Kraków