livemarks

Wyniki turnieju Świąteczno - Noworocznego

       Pushkarov Konstyantyn (UKS Villa Verde Olesno) i Bulzak Jan (Świniarsko) wygrywają w świąteczno-noworocznych turniejach tenisa stołowego dla zrzeszonych w PZTS i amatorów które rozgrywane były w Mędrzechowie 30 grudnia 2017 roku. Przy stołach w sumie walczyło aż 72 zawodników. Organizatorami turnieju było Stowarzyszenie LZS Gminy Mędrzechów, LZS Mędrzechów i Urząd Gminy w Mędrzechowie.
 
Wyniki:
Kategoria Amatorzy:
1. Bulzak Jan - Świniarsko
2. Ząbek Stanisław - Proszowice
3. Stawarz Janusz - Tarnów
4. Gielarowski Mariusz - Łęki Dolne
5. Bochenek Wojciech - Tarnów
6. Maduzia Leszek - Strzegocice

7-8
Rozkuszka Zbigniew - Mędrzechów
Nowak Stanisław - Nieciecza

9-12
Guła Kamil - Jamy Wielkie
Pietrucha Tomasz - Podlesie
Trochim Michał - Giżycko
Wątroba Piotr - Podlesie

13-16
Stańczyk Leszek - Pogórska Wola
Kowal Łukasz - Ujście Jezuickie
Szatkowski Jerzy - Kraków
Dąbroś Józef - Borusowa

17-24
Łuszcz Adam - Małec
Lekarczyk Kamil - Mędrzechów
Mazurek Paweł - Tarnów
Ziobroń Kamil - Jamy Wielkie
Dąbroś Jan - Borusowa
Lekarczyk Konrad - Mędrzechów
Głowacz Wojciech - Podlesie
Pytel Janusz - Podlesie

25-28
Zimowski Mateusz - Mędrzechów
Soprych Stanisław - Pogórska Wola
Krawiec Kamil - Mędrzechów
Światłowski Damian - Mędrzechów

29-32
Doroż Kamil - Jamy Wielkie
Ogara Mateusz - Jamy Wielkie
Natkaniec Łukasz - Tarnów
Solecki Mariusz - Hubenice
------------------------------------------------------------------------------------------
Kategoria Zrzeszeni w PZTS:
1. Pushkarov Konstyantyn - UKS Villa Verde Olesno
2. Górecki Wojciech - KS Bronowianka Kraków
3. Błocho Przemysław - UKS Villa Verde Olesno
4. Głąb Damian - Siemacha Kraków
5. Kieroński Adam - UKS Villa Verde Olesno
6. Gratkowski Jacek - Siemacha Kraków

7-8
Wilisowski Adrian - Brzostowianka Brzostek
Piegza Adrian - Siemacha Kraków

9-12
Tabor Marcin - LUKS Galux Skrzyszów
Jasielski Marek - LUKS Galux Skrzyszów
Andreasik Kazimierz - Brzostowianka Brzostek
Staniszewski Krzysztof - UKS Magnum Koźmice Wielkie

13-16
Bara Dariusz - UKS Dębowiec
Stoszko Marek - UKS SP 1 Tarnów
Wójtowicz Wojciech - TG Sokół Brzesko
Zielińska Grażyna - TG Sokół Brzesko

17-24
Rusek Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
Pietrzyk Marcin - KS Podwawelski Kraków
Furtak Krzysztof - LZS Solidarni Mędrzechów
Pasek Kamil - KS Start Nowy Sącz
Jasielski Franciszek - LUKS Galux Skrzyszów
Pasek Adrian - KS Start Nowy Sącz
Błocho Zdzisław - UKS Villa Verde Olesno
Czupryna Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów

25-32
Gajewski Dominik - LZS Solidarni Mędrzechów
Nowacka Dorota - UKS Jola Kraków
Tobiasz Szymon - UKS Villa Verde Olesno
Olechny Jakub - UKS Villa Verde Olesno
Stoszko Artur - UKS SP 1 Tarnów
Szczepka Jakub - TG Sokół Brzesko
Furtak Rafał - LKS Kaczorów
Woliński Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów

33-36
Kuć Grzegorz - Siemacha Kraków
Ząbkowski Mirosław - LZS Solidarni Mędrzechów
Tobiasz Andrzej - LZS Solidarni Mędrzechów
Gala Bartłomiej - Siemacha Kraków

37-40
Woliński Radosław - LZS Solidarni Mędrzechów
Nagel Kacper - UKS Gulon Zakliczyn
Gala Dawid - Siemacha Kraków
Krzywak Stanisław - UKS SP 1 Tarnów