livemarks

KGW Mędrzechów w plebiscycie na najbardziej aktywną organizację pozarządową.

           Koło Gospodyń Wiejskich z Mędrzechowa zostało zgłoszone do plebiscytu na najbardziej aktywną organizację pozarządową. Plebiscyt ogłoszony przez Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego w ramach projektu pn. „Aktywne Powiśle – Promocja trzeciego sektora i wolontariatu wśród osób starszych”.

Nasze Panie do swojej pięknej działalności zdołały nas już przyzwyczaić.

Aktywnie działają na wielu płaszczyznach. Reprezentują nas na imprezach lokalnych i ponadlokalnych, zdobywając uznanie publiczności i nagrody w konkursach. Ich wyśmienite pierogi, wypieki, ozdoby ręcznie wykonane zasłynęły w całej okolicy.
W swoich szeregach skupiają osoby w różnym wieku, ale ich oferta skierowana jest także do osób starszych, które mogą aktywnie spędzić czas wolny, wymienić się doświadczeniami, uwierzyć we własne siły, wyjść do ludzi z zacisza swoich domów. Zawsze spotykają się z gościnnością i ciepłym przyjęcie.
O swoich dokonaniach Panie mogły opowiedzieć udzielając wywiadów do Telewizji Kraków.
Reporterzy TV gościli w KGW w dniu 3 pażdziernika br. Nagrywali program o działalności naszego koła, który będzie prezentowany na antenie Telewizji Kraków w najbliższym czasie. Zapraszamy wszystkich do oglądania, o dokładnym terminie poinformujemy.