livemarks

Koła Gospodyń Wiejskich z Grądów i Mędrzechowa na Święcie Zimniaka w Smęgorzowie.

          Koła Gospodyń Wiejskich z Grądów i Mędrzechowa w dniu 10 września 2017r. uczestniczyły w imprezie - Święto Ziemniaka zorganizowanej w sołectwie Smęgorzów. Te najbardziej rozpowszechnione w naszym kraju warzywo były motywem przewodnim imprezy. Panie z KGW odpowiedziały na zaproszenie organizatorów i zaprezentowały stoiska, na którym serwowano potrawy wykonane z ziemniaków. Uczestnicy imprezy mogli degustować wiele różnych wyrobów z tego warzywa na stoiskach prezentowanych przez różne organizacje.
Na stanowiskach przygotowanych przez nasze Panie można było skosztować: pierogów, zup, ciast i wielu innych smakołyków z ziemniaków, wszystko przygotowane przez nasze gospodynie.

Stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem zaproszonych gości oraz mieszkańców uczestniczących w imprezie. Panie z Grądów i Mędrzechowa po raz kolejny godnie promowały naszą Gminę.
Z ramienia władz gminy w imprezie uczestniczył Wójt - Krzysztof Korzec oraz Sekretarz Gminy - Barbara Pobiegło. Nie zabrakło także mieszkańców naszej gminy, którzy dzielnie wspierali Panie.
Cała impreza była bardzo udana, a piękna pogoda sprzyjała zarówno organizatorom jak i gościom.    
Składamy podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w reprezentowanie Gminy na Święcie Ziemniaka i gratulujemy kolejnych sukcesów.