livemarks

Wakacje 2016

Zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne, sportowe oraz wycieczka - to niektóre atrakcje jakie przygotowała Gminna Biblioteka Publiczna w Mędrzechowie wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną.
 
Tegoroczne letnie spotkania zgromadziły wielu miłośników książek w różnym wieku. W ciągu 5 tygodni zorganizowano 14 spotkań, w których codziennie uczestniczyło kilkanaścioro dzieci.
 
Uczestnicy letnich spotkań w bibliotece i remizie mieli okazję twórczo spędzić czas, poszerzyć swoje umiejętności, a przy tym dobrze się bawić.
 
Niezapomniane wrażenia pozostawiła wycieczka rowerowa do Kupienina: zwiedzanie Wiejskiego Domu Tradycji i Historii, piknik nad Wisłą, gry i zabawy na świeżym powietrzu.
 
Oczywiście nie zabrakło, organizowanej już po raz czwarty, Nocy w Bibliotece z ogniskiem, wspólnymi zabawami, poczęstunkiem, projekcją filmu, karaoke, bitwą na poduszki i długimi, długimi rozmowami do samego rana.
 
Wakacje w bibliotece i remizie organizowane wspólnie przez GBP i OSP pokazały, że razem można więcej. Wspólne działania przynoszą wszystkim bez wątpienia same korzyści. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz tym, którzy swój wolny czas poświęcili naszym milusińskim. Do zobaczenia za rok!