livemarks

IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

2 lutego 2020 roku, w Mędrzechowie odbył się IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, w którym wzięło udział blisko 70 zawodników z województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów oraz Urząd Gminy Mędrzechów.
 
Końcowe wyniki:
Amatorzy:
1. Tetla Tomasz - Stalowa Wola
2. Nędza-Kubiniec Tomasz - Zakopane
3. Winkler Grzegorz - Tarnów
4. Stala Krzysztof -Tarnobrzeg
5. Waliczek Wojciech - Zakopane
6. Stąpór Artur - Sandomierz
7. Harsze Michał - Chorkówka
8. Tobiasz Andrzej - Mędrzechów
9-12. Nowacka Dorota - Kraków Madzia Leszek - Pogórska Wola Stoszko Marek - Wierzchosławice Michalec Kazimierz - Gorlice
13-16. Winkler Paweł - Tarnów Staniszewski Krzysztof - Nowe Brzesko Wilk Leszek - Stalowa Wola Banaszek Mariusz - Zakrzów
17-24. Czupryna Andrzej - Mędrzechów Mleczko Mateusz - Żabno Wojdyła Tadeusz - Brzostek Musiał Bartek - Zakrzów Gnatychen Yevhenii - Kraków Burdzy Grzegorz - Stalowa Wola Sywała Dawid - Wojnarowa Dąbek Michał - Kraków
25-32. Dąbrowa Bolesław - Wokowice Krawiec Kamil - Mędrzechów Mroszczyk Karol - Szarotka Rogożno Kałwa Grzegorz - Zakrzów Muras Stanisław - Rzeszów Korzeniowski Dawid - Chorkówka Tobiasz Szymon - Olesno Woliński Radosław - Mędrzechów
33-40. Woliński Wojciech - Mędrzechów Stopka-Prokowski Kazimierz - Zakopane Kardaś Piotr - Rzeszów Soprych Stanisław - Pogórska Wola Zimowski Mateusz - Mędrzechów Mosio Grzegorz - Żelichów Kiwior Andrzej - Pogórska Wola Machula Roman - Sandomierz 41-46. Kowal Paweł - Mędrzechów Stańczyk Leszek - Pogórska Wola Marzec Mateusz - Olesno Kieś Dorota - Rzeszów Krzywak Stanisław - Wierzchosławice Natkaniec Łukasz - Proszowice
 
Zawodowcy:
1. Wenc Maiej - LZS Orły Temidy Domaradz
2. Zając Paweł - PKS „Bartek” Dębowiec
3. Andreasik Kazimierz - LKS „Brzostowianka” Brzostek
4. Pytel Adam - Tarnobrzeg
5. Jewuła Mateusz - MKS „Tarnovia” Tarnów
6. Piątek Józef - LKS „Brzostowianka” Brzostek
7. Jeż Grzegorz - Stalowa Wola
8. Jastrzębski Dawid - Solidarni Mędrzechów
9-12. Kołek Filip - Chorkówka Gajewski Dominik - Solidarni Mędrzechów Wilisowski Adrian - LKS „Brzostowianka” Brzostek Kos Paweł - MTS Grębów
13-16. Kornaś Bartłomiej - Jordan Zakliczyn Wickowski Konrad - PKS „Bartek” Dębowiec Kowal Łukasz - Ujście Jezuickie Rusek Andrzej - Solidarni Mędrzechów
17. Angielski Bogdan - LKS „Brzostowianka” Brzostek
18. Dietrich Aleksander - KSOS Kraków
19. Zając Piotr - PKS „Bartek” Dębowiec