livemarks

FESTYN CHARYTATYWNY - DAR SERCA DLA ANTOSIA

       W niedzielne popołudnie 1 września br. na Stadionie Sportowym w Grądach zgodnie z zapowiedziami odbył się Festyn Charytatywny , z którego dochód w całości przeznaczono na leczenie i rehabilitację Antosia - mieszkańca Grądów.

Jak zawsze przy tego typu okazjach nasi mieszkańcy i przybyli goście nie zawiedli. Głównym organizatorem i pomysłodawcą festynu było Koło Gospodyń Wiejskich z Grądów , ale włączyły się w jego organizacje także Koła Gospodyń Wiejskich z Mędrzechowa , Wójciny , Laskówki Delastowskiej , OSP Grądy , wiele firm , osoby prywatne i wiele innych ludzi dobrej woli dla których nie jest obojętny los dziecka. Oferta była bardzo różnorodna . Zakupić można było wiele smakowitych potraw, ciast i napoi . Loteria fantowa kusiła tysiącami różnorakich artykułów , a licytowane cenne i oryginalne przedmioty wzbudzały emocje i zachęcały do podbijania ceny ich zakupu. Wiele z wystawionych do sprzedaży przedmiotów to rękodzieło , efekt pracy naszych mieszkańców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie . Dzieci z chęcią korzystały z placu zabaw , a dorośli z wielu innych atrakcji . Duże zainteresowanie wzbudziły także pokazy motocyklistów , a ich piękne wypolerowane motocykle były jedną z atrakcji imprezy. Występujące na scenie wokalistki zachęcały do wspólnych śpiewów , a nasz lokalny zespól muzyczny do dobrej zabawy.

Piękna pogoda sprzyjała organizatorom i uczestnikom , a zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Składamy gorące podziękowanie organizatorom i wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w przygotowanie festynu. Budującym jest fakt , że jest tylu ludzi dobrej woli wrażliwych na potrzeby innych.

Galeria