livemarks

Marcel Gurnik - uczeń naszej szkoły laureatem IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego KRUS –u

Z wielkim zadowoleniem i satysfakcją przyjęliśmy wiadomość, że Marcel Gurnik uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Mędrzechowie - zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „ Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje” ( w grupie wiekowej klasy 4-8) , którego organizatorem jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego . Praca wykonana przez Marcela nawiązuje tematycznie i graficznie do zasad bezpieczeństwa dzieci w czasie prac polowych , spotkała się z wielkim uznaniem oceniających i zdeklasowała wszystkich pozostałych uczestników , a było ich 52 tys. Praca Marcela zdobyła także I miejsce na etapie wojewódzkim konkursu.

konkurs 3 20190617 2070896134

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w dniu 14 czerwca 2019 r. w Warszawie, laureatowi towarzyszyli jego mama Anna Zamora oraz Wójt naszej Gminy Krzysztof Korzec.

konkurs 10 20190617 1987378595

Oprócz dyplomu Marcel otrzymał także wiele cennych nagród, które na pewno przydadzą się do dalszej nauki oraz rozwijania pasji i talentu. Pracą Marcela zainteresowane były także media, a sam autor udzielał wielu wywiadów.

Serdeczne gratulacje dla Marcela. Cieszymy się , że nasi uczniowie zdobywają laury także na szczeblu ogólnopolskim. Jest to także bardzo ważna promocja naszej gminy i regionu.

Galeria>>